ZIMĄ DOTLEŃ I CHROŃ SKÓRĘ PRZED SMOGIEM - Derma Idea

ZIMĄ DOTLEŃ I CHROŃ SKÓRĘ PRZED SMOGIEM

Share on facebook
Share on twitter

Gdy zima nas nie rozpieszcza, a klimat serwuje prawdziwy mix pogodowy. Raz wietrzną jesień innym razem mroźne powietrze i smog – nasza skóra wyraźnie to odczuwa. Traci wodę, robi się matowa i uwydatnia proces starzenia się. Zimą naszym Pacjentkom rekomendujemy program rewitalizacji i dotlenienia skóry twarzy zabiegiem OXYGENEO 3w1. Doskonały będzie również zabieg dotleniający, tworzący ochronę przeciw smogowi i szkodliwemu promieniowaniu EXCEL THERAPY O2 CITYPROOF.

       

Zimą nasza skóra wystawiona na szkodliwe działanie mroźnego wiatru i niskiej temperatury szybko się wysusza. Traci wodę, sprężystość i naturalny kolor. Do pogorszenia kondycji skóry i przyśpieszenia procesów starzenia przyczynia się również emisja pyłów PM 2,5. Aby zneutralizować działanie zimowych warunków oraz smogu zapraszamy do DERMA IDEA na zabiegi oczyszczające, dotleniające skórę i budujące bariery ochronne. Po zabiegu od razu poczujesz wyraźną różnicę.

OXYGENEO dotlenia skórę od wewnątrz

Skóra szczególnie zimą narażona jest na niszczące oddziaływanie natury. Mniejsze wydzielanie sebum (naturalnego czynnika nawilżającego), które warunkuje zatrzymanie wody w skórze, mróz i zanieczyszczone powietrze powodują nieodwracalne skutki. Skóra naszej twarzy szybciej się starzeje. Nieodpowiednia pielęgnacja – zupełnie inna od tej stosowanej w pozostałych porach roku – może negatywne skutki tylko pogłębiać. Szczególnie zimą naszym Klientkom polecamy zabieg  OXYGENEO 3w1. Podczas jednego zabiegu rozprawimy się ze szkodami jakie na skórze wyrządziła zima. Kosmetolog skórę głęboko oczyści, dotleni i odżywi. Po złuszczeniu zrogowaciałego naskórka skóra wchłonie substancje odżywcze wtłaczane przez urządzenie GENEO. Aktywne składniki dotlenią skórę i dostarczą jej potrzebnych mikroelementów. Podczas zabiegu wykorzystywane są kapsułki zawierające skondensowane składniki odżywcze. W trakcie zabiegu stosowane są żele bazowe odpowiednio dobierane do rodzaju skóry i jej potrzeb.Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra zostanie dotleniona i zrewitalizowana.

koszt zabiegu 250 zł, czas 1h 10

Umów się na wizytę już teraz! Rejestracja 537 484 393

Zabieg antysmogowy – natychmiastowy efekt

Zabieg EXCEL THERAPY O2 CITYPROOF to skuteczna ochrona przed szkodliwym powietrzem szczególnie zimą, które zawiera dużą dawkę pyłów zawieszonych PM 2,5 i PM10. Wyrządzają one szkodę nie tylko naszym drogom oddechowym, ale oddziałują również negatywnie na skórę – wysuszają ją, zmieniają jej sprężystość, niszczą koloryt. Zabieg EXCEL THERAPY O2 CITYPROOF chroni przed reakcjami na zmieniającą się temperaturę (ogrzewanie) oraz tworzy barierę przed promieniowaniem UV oraz promieniowaniem wydzielanym przez monitory i telefony. Zabieg buduje ochronę przed niekorzystnym wpływem powietrza, tworzy ochronę przed promieniowaniem UVA (które przyspiesza proces starzenia się) i UVB (przyczynia się do powstawania przebarwień). To zabieg należący do grupy intensywnych, po którym skóra zmienia się i odzyskuje swoje naturalne właściwości. Twoja skóra zyskuje ochronę, zostaje dotleniona i zregenerowana. Od razu zauważysz natychmiastowy efekt. Ponadto będzie zdolna odpierać destrukcyjny wpływ zanieczyszczonego powietrza, stresu i pędzącego czasu. Efekt zabiegu to zdrowy i promienny wygląd cery. Dla wzmocnienie działania przed EXCEL THERAPY O2 CITYPROOF przygotujemy skórę do zabiegu gruntownie ją oczyszczając. W zależności od rodzaju i potrzeb skóry wykonujemy dodatkowo: peeling enzymatyczny, peeling kawitacyjny, oxybrazję lub mikrodermabrazję. Jeśli jesteś gotowa na pielęgnację skoncentrowaną na tworzeniu barier ochronnych, redukcji uszkodzeń i przywróceniu optymalnego stanu skóry? Zapraszamy do DERMA IDEA.

Jeśli przeczytałaś ten artykuł i chciałabyś przekonać się o skuteczności tego zabiegu? Zapraszamy do DERMA IDEA.

Na hasło ZABIEG ANTYSMOGOWY podczas rejestracji terminu otrzymasz PREZENT!

Zabieg endermologii Facefitness ALLIANCE LPG. Skóra Twojej Twarzy zyska impuls do naturalnej odnowy.

Koszt zabiegu antysmog 340 zł czas 2h

PAMIĘTAJ!

Systematyczne zabiegi kosmetologiczne spowalniają proces starzenia się. Dają efekt skóry w doskonałej kondycji o każdej porze roku.

Zabieg dedykowany

Wszystkim rodzajom cery, osobom w każdym wieku szczególnie jesienią i zimą.

Wskazania do przeprowadzenia serii zabiegów

Sucha, szara skóra, narożna na oddziaływanie złego powietrza, klimatyzacji i ogrzewania, promieniowania urządzeń elektronicznych i światła.

Umów się na konsultację i zarezerwuj zabieg dotleniający.

Masz pytanie?

Zostaw numer zadzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości

Twój numer nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych tylko oddzwonimy.