Zostaw swój numer, oddzwonimy

  Preferowana godzina kontaktu

  Numer telefonu  Umów bezpłatną konsultację

  Derma Idea powstała z marzeń, pasji i potrzeby pomagania

  Misją, którą realizuję w gabinecie Derma Idea jest profilaktyka chorób skóry i zmian skórnych oraz przedwczesnego pojawiania się zewnętrznych oznak starzenia. W tym celu zajmuję się poprawą estetyki twarzy i ciała oraz wdrażam metody pozwalające zmniejszyć objawy niektórych chorób i defektów skóry.

  Jestem absolwentką studiów wyższych w Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Nieustanie się dokształcam, w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, tym samym podążając za dynamicznym rozwojem kosmetologii i jej innowacyjnymi rozwiązaniami. Uczestniczę w kongresach i targach branżowych zarówno w kraju jaki za granicą. Moje doświadczenie i umiejętności wykorzystuję w codziennej pracy.

   

  Dzięki wam mogę stale się rozwijać i być potrzebna

  Stawiam na kompleksową opiekę klienta, co oznacza, że zawsze jestem do dyspozycji w sprawach pielęgnacji skóry. Na wizycie u mnie, klient otrzymuje pełen Beauty Plan profesjonalnych zabiegów oraz wskazówki i konkretne zalecenia do pielęgnacji domowej. Jestem pasjonatką swojej pracy, dlatego podchodzę do niej z wielkim zaangażowaniem i indywidualnym podejściem, ponieważ efekt końcowy jest wynikiem dogłębnej analizy stanu nie tylko skóry ale również zdrowia osoby, która do mnie się zgłosiła.

  Zajmuję się również makijażem permanentnym, który uważam za formę artystycznego wydobywania piękna. Dzięki, któremu wiele kobiet odzyskało pewność siebie. Dla mnie w makijażu permanentnym najważniejsza jest harmonia z naturalnym wyglądem, dlatego tworzę prace, które podkreślają urodę kobiet, dodając im świeżości i elegancji.

  © Derma Idea 2021.

  Projekt i realizacja: THE LION