Zostaw swój numer, oddzwonimy

  Preferowana godzina kontaktu

  Numer telefonu  Umów bezpłatną konsultację

  Trądzik potrafi zaskoczyć w każdym wieku. Zarówno kobiety jak i mężczyzn. W okresie dorastania ale i w wieku dojrzałym. Zatkane pory, zaskórniki i krosty mogą pojawić się nagle, nawet wówczas gdy wcześniej nie mieliście z nimi problemu. Za „inwazję” trądziku odpowiadają baterie, które można zneutralizować. Nasilenie się zmian trądzikowych to sygnał, aby rozpocząć leczenie. W DERMA IDEA przeprowadzimy skuteczną kurację antytrądzikową. Wykonamy zabiegi, dzięki którym Twoja skóra odzyska naturalne piękno.

  Trądzik to efekt nieustannie toczącej się walki na naszej skórze. Nieestetycznie powiększone pory, zaskórniki i krosty pojawiają się wówczas, gdy bitwę o przetrwanie wygrywają bakterie patogenne –  chorobowe żyjącej w warstwie lipidowej skóry, a dobre bakterie stają się mniejszością. Jeśli domowe sposoby w walce z wrogiem nie wystarczają warto o pomoc zwrócić się do zaufanej kosmetolog. W salonie DERMA IDEA dysponujemy aktywnymi kosmetykami dedykowanymi skórze z problemami trądzikowymi. Nasze urządzenia w połączeniu z wysokiej jakości preparatami pozwolą kompleksowo zatroszczyć się o Twoją cerę. Wspólnie zwyciężymy w wojnie o Twoją zdrową i piękną skórę.

  Naturalne zabiegi w walce z trądzikiem

  Na naszej skórze współistnieją dobre i złe bakterie, to naturalne zjawisko. Nasza skóra jest idealna gdy zachowana jest równowaga w ich liczebności. Jeśli do głosu dochodzą inne czynniki takie jak: zaburzenia hormonalne, zmiany w dotychczasowej pielęgnacji oraz zamiany w środowisku zewnętrznym (smog, zmiany temperatur, niewystarczająca ochrona skóry przed światłem) wówczas zmienia się skład łoju naszej skóry. To zjawisko jest bardzo niebezpieczne, ponieważ sprzyja namnażaniu się złych – chorobotwórczych baterii. Kolonizują one coraz większe obszary skóry np. twarzy czego efektem jest nasilenie się zmian trądzikowych. Efektem namnażani się bakterii jest zmiana składu naszego sebum, przez co na skórze pojawiają się podrażnienia, nasila się zrogowacenie skóry, pojawiają się zaskórniki, obszary zapalne. Zmienia się nasze pH skóry, jest to jednak proces odwracalny. W sytuacji kryzysowej, gdy trądzik zaczyna być poważnym problemem do głosu dochodzi nauka i biotechnologia, której owocem są aktywne substancje walczące z bakteriami i trądzikiem. Dedykowana linia kosmetyków chroniąca przed patogenami, maski antytrądzikowe, kuracje naturalnymi kwasami, sera i aktywne koktajle stosowane w umiejętny sposób pozwolą przywrócić blask Twojej skórze. Oczyszczenie, dotlenie, zbilansowanie skóry tłustej przy użyciu GENEO to kolejny oręż w walce z trądzikiem.

   Skąd ten trądzik? Inne przyczyny skórnego problemu.

  Trądzik, wiele jego odmian wywołują również inne bardziej złożone czynniki. Tylko diagnostyka medyczna jest w stanie zdefiniować przyczyny występowania trądziku, po wcześniejszym wykonaniu badań. Trądzik wywołują:

  Trądzik różowaty wywołują:

  Jak w DERMA IDEA walczymy z trądzikiem?

  Trądzik może przybierać różne fazy ”rozkwitu”. W stanach wysokiego nasilenia potrzebna będzie kuracja farmaceutykami zalecona przez dermatologa. Stany średnie i lekkie wyleczymy kosmetykami dedykowanymi tym problemom, które dostępne są tylko w salonach kosmetycznych. Są one na tyle aktywne, że nie możesz stosować ich samodzielnie. Do ich stosowania potrzebna jest wiedza i doświadczenie. Średnie i lekkie stany trądzikowe kompleksowo zneutralizujemy w naszym gabinecie. W DERMA IDEA dysponujemy aktywnymi kosmetykami chroniącymi przed patogenami oraz eliminującymi je z powierzchni skóry. Seria zabiegów złagodzi dolegliwości trądzikowe, a systematyczne zabiegi wyeliminują ten problem z Twojej skóry zupełnie. Kosmetyki dedykowane walce z trądzikiem zwężają pory, zapewnią odpowiednie nawilżenie i regenerację. Substancje aktywne zawarte w substancjach antyrodnikowych regulują mikrobiom skóry, zmniejszając wydzielanie sebum. Kuracja kwasami wytrzebi liczne bataliony bakterii, wzmocni skórę, oczyści ją. Profesjonalne maski odblokują ujścia gruczołów łojowych, jednocześnie wyciszą i ukoją Twoją skórę. Z bliznami potrądzikowymi rozprawimy się DERMAPENEM. Walka z trądzikiem to prawidłowa pielęgnacja, czyli oczyszczanie skóry, nawilżanie i regeneracja.

   Jeśli masz problemy z trądzikiem?

  Zapraszam na DERMOkonsultacje.

  Po dokładnym obejrzeniu skóry dobierzemy odpowiedni program oczyszczenia i neutralizacji ognisk trądzikowych. Spersonalizujemy zabiegi odpowiadające problemom Twojej skóry.

  Systematyczne zabiegi w DERMA IDEA, prawidłowa pielęgnacja dedykowanymi kosmetykami oraz dieta dadzą efekt w postaci zdrowej i pięknej skóry.

  Umów się na pierwszą wizytę.

  Ustalimy front walki z trądzikiem i przywrócimy blask Twojej twarzy.

  Przygotujemy dla potrzeb Twojej skóry PAKIET zabiegów.

  Zapraszam na DERMAkonsultacje.

  Rezerwacja wizyty tel. 537 484 393

  © Derma Idea 2021.

  Projekt i realizacja: THE LION