Zostaw swój numer, oddzwonimy

  Preferowana godzina kontaktu

  Numer telefonu  Umów bezpłatną konsultację

  Wegańskie kolagenowe płatki to sekret „usuwania” zmęczenia z oczu.

  W ciągu jednego dnia mrugamy 10 tysięcy razy i poruszamy 22 mięśniami twarzy. Cała ta nadreaktywność ma efekt uboczny: skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna i cienka, a przez to bardziej podatna na starzenie się. Obliczono, że ponad 50% kobiet niepokoi pojawiające się w okolicach oczu oznaki starzenia, spowodowane predyspozycją endogenną: w okolicach oczu brakuje gruczołów łojowych, włókien kolagenowych i elastynowych.Wraz z wiekiem następuje spowolnienie mikrokrążenia krwi i limfy.

  Jeśli masz podkrążone oczy to oznacza słabe krążenie, które powoduje obrzęki pod oczami, eksperci zalecają nakładanie kremu tylko rano i wybieranie lżejszego serum na wieczór.
  Idealnym rozwiązaniem są produkty pobudzające mikrokrążenie i odblokowujące, natomiast jeśli skupiamy się na kurzych łapkach, lepiej postawić na rozwiązania przeciwstarzeniowe o działaniu nawilżającym, np. na bazie kwasu hialuronowego, retinolu, peptydów o działaniu liftingującym i z roślinnymi składnikami aktywnymi stymulującymi regenerację skóry.

  Jaki jest prawidłowy ruch przy aplikacji kremu pod oczy?

  Zaczynając od skroni, wykonaj ruch pod oczami w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, a następnie kontynuuj, rozszerzając ruch na zewnątrz brwi, próbując „unieść” je do góry.

  Joga twarzy.

  Istnieją ćwiczenia gimnastyki twarzy zaprojektowane specjalnie dla konturu oczu, które ujędrniają leżące pod nimi mięśnie, rozluźniając skórę i otwierając spojrzenie, naśladując efekt lisich oczu.

  ćwiczenie 1.

  Umieść palec wskazujący pod oczami i lekko dociśnij, ciągle mrugając rzęsami. Poczujesz aktywację mięśnia okrężnego.

  ćwiczenie 2.

  Zaczynając od wewnętrznego kącika oka, zsuń razem palec wskazujący i środkowy, jakbyś chciała narysować małą falę, kierując się na zewnątrz, aż dotrzesz do skroni. To ćwiczenie, które polega na obracaniu palców o pół obrotu podczas ruchu, służy stymulacji układu limfatycznego.

  ćwiczenie 3.

  Aby wygładzić zmarszczki: Ćwiczenie nazywa się kształtem litery V. Palcami wskazującymi i środkowymi każdej ręki utwórz literę V, umieszczając palce po bokach oczu. Następnie zamykaj oczy, trzymając cały czas palce. Należy powtórzyć co najmniej pięć razy.

  Plastry na oczy, które zawsze ratują.

  Trzecim rozwiązaniem, które pozwala odzyskać kilka godzin snu w ciągu kilku minut i ma działanie rewitalizujące, jest stosowanie płatków pod oczy. Warto zainwestować w wegańskie płatki kolagenowe pod oczy zapewniające efekt rozświetlenia i ujędrnienia dzięki technologii żelowej i delikatnie dopasowujące się do konturu oczu. Płatki pod oczy zawierają wegański kolagen i wielocząsteczkowy kwas hialuronowy. Mają za zadanie redukować drobne linie i obrzęki, pozostawiając jednocześnie jaśniejszą i gładszą okolicę oczu. Do stosowania rano lub przed ważnym wydarzeniem.

  © Derma Idea 2021.

  Projekt i realizacja: THE LION