Zostaw swój numer, oddzwonimy

  Preferowana godzina kontaktu

  Numer telefonu  Umów bezpłatną konsultację

  Klientki często pytają jaka pora roku jest dobra na makijaż permanentny. Tak naprawdę w naszym klimacie każda pora roku jest odpowiednia. Pod warunkiem, że prawidłowo zadbamy o nasz świeżo wykonany makijaż permanentny.

   

  A jesień to zdecydowanie pora z półki tych lepszych okresów do pigmentowana brwi czy ust.
  Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nasza skóra nabrała sporej dawki witamin i słońca przez letnie miesiące. Zaś po wszelkich działaniach oczyszczających, odżywczych, regenerujących i pielęgnujących, które każda z nas wykonuje po letnim okresie, jest gotowa do zabiegów bardziej wymagających.

  Jesień to szczególny czas. Zwłaszcza, by zadbać o siebie i zdecydować się na zmiany. Dzieci wróciły do szkoły, skończył się sezon opalania na działce czy balkonie, dalekie ciepłe kraje najwcześniej czekają nas w okolicach grudnia – pora zadbać o siebie. Makijaż permanentny jest dobry w podróży, w uprawianiu sportów, w tym tych wodnych, które towarzyszą nam przez okres wakacyjny. Ale pamiętajmy, że po jesieni nastanie czas zimowych sportów – jazda na nartach, wizyty w aquaparkach czy zabawy na śniegu z dziećmi – wtedy znów permanentne brwi i usta będą pożądane. Dla wygody, dla komfortu, dla piękna i zyskania większej pewności siebie.

  Jesień do dobry czas na wykonanie zabiegów z cyklu makijaż permanentny, ponieważ przez ten krótki okres nasza skóra nie jest tak mocno eksponowana na słońcu, nie korzystamy też tak intensywnie z aktywności zewnętrznej. Często oddajemy się domowym obowiązkom, a to sprzyja temu, by make up pięknie i szybko nam się dostosował do naszej skóry i zaadaptował. Pamiętajcie, wykonując makijaż permanentny o odpowiedniej pielęgnacji – tutaj nie ma znaczenia pora roku, tutaj zawsze pamiętamy o tym, by dbać o to, co świeżo zrobione, a po określonym terminie udać się na drugie spotkanie, korektę, podczas której dopracowuje się kolor, widząc i wyciągając wnioski z wyglądu obecnego.

  Planujcie zabiegi tak, by było Wam najwygodniej. Odpowiednio wcześnie przed wyjazdem wakacyjnym, w ramach zmian na jesień, przed zimowymi aktywnościami i z wiosną! Każda pora jest dobra – wykorzystajcie tę obecną – jesień!

  © Derma Idea 2021.

  Projekt i realizacja: THE LION