Zostaw swój numer, oddzwonimy

  Preferowana godzina kontaktu

  Numer telefonu  Umów bezpłatną konsultację

  Nasza skóra potrzebuje ciągłego nawilżenia, aby zachować zdrowie, ale jest stale narażona na ryzyko odwodnienia.

  Istnieje wiele czynników, które mają wpływ:

  Możemy myśleć o nawodnieniu jako o jednolitym białym płótnie, na którym można malować. Jeśli płótno nie jest jednorodne, efekt końcowy również nie będzie jednorodny. W rzeczywistości, jeśli skóra jest odwodniona, jest bardziej podatna na powstawanie zmarszczek i linii mimicznych oraz będzie miała matowy, mniej żywy wygląd. Jeśli jest coś, co łączy potrzeby skóry w każdym wieku, od 20 do 70 lat, to jest to nawilżenie. Jest to także klucz do uzyskania tych wszystkich bardzo popularnych błyszczących efektów na twarzy: od zroszonej skóry po szklistą skórę, sekretem numer 1 w uzyskaniu efektu niemal mokrej pulchności jest nawilżenie, czyli kwas hialuronowy w dużych ilościach.

  Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w tkankach łącznych, zapewnia nawilżenie, jednak jego produkcja przez fibroblasty stopniowo maleje wraz z wiekiem.

  Tworzy rodzaj filmu, który nie pozwala na odparowanie wody, zapewniając skórze niezbędną ochronę. Wchodzi w skład receptur kosmetyków ze względu na niezwykłą zdolność przyciągania wody. Do efektów kwasu hialuronowego należy zatrzymywanie w komórkach skóry wody o masie ponad 1000 razy większej niż jego waga, co czyni go doskonałym składnikiem nawilżającym. Krótko mówiąc, to Święty Graal kosmetyków.
  Jednak cząsteczki nie są takie same. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy ma mniejsze cząsteczki, które potrafią wniknąć w głębokie warstwy skóry, zapewniając głębokie i długotrwałe nawilżenie oraz działanie ujędrniające i wypełniające tkanki. Długotrwale wspomaga syntezę kolagenu i nowego endogennego kwasu hialuronowego. Z drugiej strony kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej działa bardziej powierzchniowo, ponieważ składa się z większych cząsteczek. Z tego powodu pełni działanie ochronne w ciągu dnia.
  Nie ma więc znaczenia, ile masz lat, jaki masz rodzaj skóry i jak konsekwentnie dbasz o swoją pielęgnację, kwas hialuronowy jest jedyną rzeczą, której .

  © Derma Idea 2021.

  Projekt i realizacja: THE LION