EKSPRESOWA PIELĘGNACJA WIOSNĄ Z GENEO

Share on facebook
Share on twitter

Twoja skóra wczesną wiosną jest w nienajlepszej formie? Jest zmęczona, szara, wygląda starzej niż jeszcze pół roku wcześniej? To normalne. Skóra aktualnie potrzebuje EXPRESOWEJ regeneracji GENEO po długiej „jakby zimie”. W DERMA IDEA profesjonalnie oczyścimy Twoją skórę ze wszystkich nagromadzonych zanieczyszczeń. Dodatkowo dotlenimy ją i odżywimy. Biotechnologia zamknięta w kapsułkach, witaminowych koktajlach zaaplikowana przy użyciu innowacyjnego urządzenia GENEO ekspresowo przywrócą wiosenny blask Twojej skórze.

WAŻNE! Możesz być pewna wyraźnego efektu poprawy kondycji skóry twarzy po 3. zabiegach z GENEO w DERMA IDEA. Nie zapewni Ci go żaden nawet najdroższy kosmetyk dostępny w drogerii czy aptece.

              

Przyczyn „więdnącej cery” jesienią i zimą jest wiele. Niektóre z nich są prozaiczne. Dieta mniej obfitująca w owoce i warzywa, niewystarczająca ochrona przed słońcem i niszczącym skórę środowiskiem, niedostateczne nawilżenie, wysuszenie, mniejsza ilość wypijanej wody, błędy w codziennej pielęgnacji. Wszystko to daje efekt matowej i nieatrakcyjnej skóry twarzy. Na szczęście dzięki nanotechnologii, dedykowanym Twojej skórze aktywnym substancjom oraz profesjonalnym urządzeniom możemy wymazać niszczące efekty ostatnich 6. miesięcy. Pakiet zabiegów w DERMA IDEA przywróci promienny blask Twojej cerze. Umów się na DERMOkonsultacje i szybko zauważ różnicę. Przygotujemy dla Ciebie specjalny BEAUTY PLAN, który odświeży Twoją skórę.

Uwolnimy toksyny i profesjonalnie oczyścimy

Skóra wiosną będzie Ci szczególnie wdzięczna za błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne, dostępne dzięki platformie GENEO. Pakiet minimum, czyli  3. zabiegi przywrócą jędrność i koloryt sprzed « nie zimy ». Zabiegami w DERMA IDEA uwolnimy skórę od toksyn i zanieczyszczeń, dokładnie nawilżymy. Perfekcyjnie zadbamy o odbudowę płaszcza hydro-lipidowego. Zadbamy o Ciebie wykonując peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazję. Wzbogacimy Twoją skórę o niezbędne witaminy – wtłaczając w nią substancje odżywcze. W gabinecie nałożymy na Twoją skórę maskę o wyjątkowych właściwościach, niedostępnych w drogeriach. Kosmetyki GENEO zawierają w dużej mierze pionierskie ekstrakty roślinne, przebadane dermatologicznie i wysoce witaminowe substancje odżywcze. Dedykwane potrzebom skóry kapsułki GENEO wtłaczane w skórę w trakcie ekspresowego zabiegu 3w1 – dotlenią, złuszczą i odżywią skórę. Sprawią, że wchłonie ona potrzebne substancje. Przekonaj się o spektatukalnych rezultatach błyskawicznych zabiegów GENEO. W trakcie wizyty wzmocnimy Twoją skórę i skutecznie zabezpieczymy ją przed szkodliwym promieniowaniem UV. Doradzimy również jakich kosmetyków używać wiosną.

3 w 1. Dylemat: odmładzanie czy rozświetlenie i odżywienie skóry

Aktywnościami kosmetologicznymi szczególnie polecanymi wiosną są zabiegi GENEO, czyli expresowe zabiegi pielęgnacyjne, które wyraźnie podreperują niedomagania Twojej cery. Błyskawiczne zabiegi wykorzystują biologiczne mechanizmy organizmu dając efekt: odmładzania, dotlenienia i rozświetlenia skóry. Technologia MicroBubble Technology daje 3 efekty pielęgnacyjne podczas jednego zabiegu. GENEO naturalnie i głęboko dotlenia skórę. Złuszcza zrogowaciałe warstwy naskórka. Zapewnia doskonałe wchłanianie aplikowanych przez specjalną głowicę składników, które dobieramy w ramach aktualnych potrzeb Twojej skóry.

W zależności od oczekiwanych efektów i potrzeb rekomendujemy:

  1. NeoRevive – odmłodzenie skóry poprzez redukcję zmarszczek i ujędrnienie skóry, zmniejszenie porów, poprawę gęstości i odżywienie skóry. Zapewnia zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry.

Czas zabiegu 1,10 h koszt zabiegu 250 zł

  1. NeoBright, czyli rozjaśnienie i odżywienie skóry. Efektem zabiegu są: rozświetlenie i promienny wygląd skóry, naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry. Wyrównanie kolorytu, redukcja przebarwień. Poprawa gęstości i odżywienie skóry.

Czas zabiegu 1,10 h koszt zabiegu 250 zł

  1. Balance – oczyszczenie i zbilansowanie skóry tłustej. Ma na celu również poprawienie jej struktury i wyglądu.

Czas zabiegu 1,10 h koszt zabiegu 250 zł

Umów się na pierwszą wizytę.

Ustalimy Twój BEAUTY PLAN i wspólnie przywrócimy blask Twojej twarzy wiosną.

Zapraszam na DERMAkonsultacje.

Rezerwacja wizyty tel. 537 484 393

Masz pytanie?

Zostaw numer zadzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości

Twój numer nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych tylko oddzwonimy.