ENDERMOLOGIĄ SKORYGUJ NIEDOSKONAŁOŚCI - Derma Idea

ENDERMOLOGIĄ SKORYGUJ NIEDOSKONAŁOŚCI

Share on facebook
Share on twitter

Piękna pogoda zachęca do odkrywania ciała. To także idealny czas by skorygować niedoskonałości sylwetki. Nieinwazyjnie i bezboleśnie wymodeluj ciało za sprawą endermologii. Zarezerwuj dogodny termin i wybierz pakiet 10. masaży podciśnieniowych, a 2 kolejne otrzymasz GRATIS! Seria zabiegów zniweluje nieestetyczne mankamenty Twojego ciała. Dzięki innowacyjnemu urządzeniu w DERMA IDEA rozwiążemy kilka problemów jednocześnie. Alliance LPG zredukuje cellulit, tkankę tłuszczową i ujędrni zwiotczałą skórę. Endermologia udoskonali Twoją sylwetkę w ciągu 2-3 tygodni. Jesteś tego warta!

Jeśli przed założeniem krótszej sukienki, szortów lub bikini powstrzymuje Cię cellulit? Jeśli nie potrafisz poradzić sobie z oporną na dietę i ćwiczenia tkanką tłuszczową? Jeśli bezskutecznie walczysz ze starzejącą się zbyt szybko, zwiotczałą skórą? Pakiet zabiegów endermologii jest dedykowany właśnie Tobie. Przy pomocy serii zabiegów jednocześnie pozbędziemy się skórki pomarańczowej, tkanki tłuszczowej w talii, na brzuchu, udach oraz uelastycznimy Twoją skórę na całym ciele. Będziesz zaskoczona wizualnym efektem i dołączysz endermologię do cyklu corocznych, bezinwazyjnych zabiegów poprawiających estetykę ciała. Wiosną do swojego zdrowego stylu życia dołącz podciśnieniowy masaż Alliance LPG. Bądź piękniejsza w 2 tygodnie!

             

Wymodelowana sylwetka bez bólu

Tegoroczne wakacje nie zostały odwołane. Będziemy wypoczywać inaczej, zdecydowanie bezpieczniej i na pewno będziemy odkrywać nasze sylwetki. Aby przygotować ciało na sezon ekspozycji, kąpieli wodnych i słonecznych pozbądź się w gabinecie DERMA IDEA nieestetycznych  defektów . Endermologia to najnowocześniejsza technologia bazująca na podciśnieniu ciągłym lub sekwencyjnym, której zadaniem jest oddziaływanie na tkankę łączną skóry. Głównym celem zabiegu jest poprawienie stanu tkanek pod wpływem naturalnej ale i mechanicznej stymulacji metabolizmu komórkowego. Urządzenie pobudza odbudowę i produkcję odmładzających składników Twojej skóry. Te elementy naturalnie wyprodukowane przez Twoją skórę poprawiają jej jędrność, rozbiją tkankę tłuszczową i zredukują cellulit. Urządzenie za sprawą innowacyjnego Systemu Identyfikacji Skóry dostosowuje zabieg do potrzeb Twojej skóry, gwarantując świetne efekty. Pakiet 10. zabiegów innowacyjnego masażu podciśnieniowego i 2 dodatkowe  GRATIS:

1/  zredukuje oporną tkankę tuszową zlokalizowana w trudnych okolicach: talii, brzucha, wewnętrznej partii ud, na ramionach, w dolnej i środkowej część pleców

2/ wygładzi cellulit na udach i pośladkach

3/ ujędrni wiotką skórę na brzuchu i na wewnętrznej stronie ud i na ramionach. Bez bólu, w przyjemnej atmosferze odprężenia i relaksu endermologia stymulując komórki Twojej skóry pobudzi je działania. Sprowokuje je do produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Te mikroelementy wyraźnie poprawia estetykę Twojej skóry, zniwelują estetyczne problemy i poprawią Twoją samoocenę. Poczujesz się piękna.

Endermologia rozwiązaniem innych problemów

Masaże podciśnieniowe rozwiążą także inne kłopoty, z którymi próbujesz uporać się od dłuższego czasu. Endermologia to niezwykle skuteczny zabieg drenujący skórę z niepotrzebnych, zalegających w niej substancji. Zostają one poprowadzone do węzłów chłonnych i przez nie usunięte. Masaż pobudzi krążenie w skórze i wyeliminuje uczucie „ciężkich nóg”.  Ponadto masaż zredukuje obrzęki ciała i kończyn. Poprawi mikro odżywianie tkanek, dzięki czemu skóra będzie zdrowa i rozświetlona. Endermologia wesprze Twój proces odchudzania i wielokierunkowo wymodeluje Twoją sylwetkę. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy z podciśnieniem, która zasysa skórę, a następnie rozmasowuje ją obracającymi się wokół własnej osi rolkami. Zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę jeszcze nigdy nie były tak skuteczne i komfortowe. Gdy Ty relaksujesz się podczas przyjemnego masażu, Twoje ciało na poziomie komórkowym intensywnie pracuje.

              

 Korzyści z systematycznych zabiegów Alliance LPG na ciało

1/ po 12. zabiegach 5 centymetrów mniej w talii

2/ po 3. zabiegach aż 67% kobiet stwierdziło wygładzenie skóry

3/ ujędrnienie skóry aż 71% kobiet widzi różnicę

 ZALECENIA

Seria zabiegów 10-15 zabiegów

Czas wykonania  2-3 zabiegi  w tygodniu, 1-2 zabiegi w miesiącu podtrzymująco po całej kuracji.
Pierwsze efekty są zauważalne już po 3. zabiegach. Rezultaty zależą od indywidualnych predyspozycji genetycznych, stylu życia, diety i stopnia aktywności fizycznej.

 PAMIĘTAJ! Systematyczne zabiegi dają korzyści, które utrzymują się przez wiele lat.

 Zabieg dedykowany

Wszystkim rodzajom cery, osobom w każdym wieku z widocznymi problemami tj. oporna tkanka tłuszczowa, cellulit, zwiotczałą skóra. Szczególnie polecany po ciąży lub po  intensywnym procesie odchudzania.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegami na ciało wymagane jest założenie odpowiedniego stroju, który można z wyprzedzeniem zamówić w DERMA IDEA.

Umów się na konsultację i zarezerwuj pakiet zabiegów. Wspólnie ustalimy dogodne dla Cienie terminy zabiegów. Pracujemy do godziny 21.00 również w sobotę.

REJESTRACJA WIZYTY tel. 537 484 393

Masz pytanie?

Zostaw numer zadzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości

Twój numer nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych tylko oddzwonimy.