Zabiegi modelujące sylwetkę

W pierwszym etapie na ciało zostaje wylany miód, który zostaje wmasowany ruchami głaskania. Po powolnym zastyganiu miodu na ciele wykonuje się ruchy wklepujące miód i podrywające skórę do góry, mocne ruchy modelujące oraz ujędrniające ciało. Następnie po dodaniu niewielkiej ilości olejku do masażu wykonywane są delikatne ruchy głaskania całego ciała.

Ogólny czas zabiegu: 30 minut

Cena: 80 zł

Borowina, będąca cennym leczniczym surowcem naturalnym, poprawia krążenie krwi, działa rozgrzewająco, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Wyciąg z borowiny spowalnia przedwczesne starzenie się skóry, działa nawilżająco oraz wygładzająco. Zabieg oczyszcza organizm z toksyn oraz przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej.

Ogólny czas zabiegu: 90 minut

Cena: 220 zł

Masaż mechaniczny – łącznotkankowy podciśnieniowy. Podczas masażu całe ciało, z wyjątkiem piersi, masuje się przy pomocy specjalnej głowicy ssącej wyposażonej w ruchome kulki. Najwięcej czasu i uwagi poświęca się partiom ciała z cellulitem. Rolki obracają się wokół własnych osi i masują zassany do głowicy fałd skóry.

Poprawia to krążenie krwi i przepycha limfę, działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową, metodę tę można zaliczyć do masażu łącznotkankowego. W wyniku zabiegu następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz w sposób widoczny redukcja obwodów ciała. Blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Zmniejszenie obrzęku uzyskuje się w efekcie stymulacji mikrokrążenia.

Ogólny czas zabiegu: 60 minut

Cena: 140 zł

Zabieg rozpoczynamy od użycia głowicy IR, w wyniku działania podczerwieni dochodzi do reakcji naczyniowej. Rozszerzają się naczynia włosowate skóry i tkanki podskórnej, poprawia się ukrwienie i odżywienie tkanek.
Następnie poprzez działanie głowicą ultradźwiękową o określonej częstotliwości dochodzi do wytworzenia fali kawitacyjnej. Fala ta doprowadza do rozszczelnienia błon komórkowych komórek tłuszczowych, w skutek czego, do przestrzeni międzykomórkowej uwalniane są glicerol i wolne kwasy tłuszczowe. Wolne kwasy tłuszczowe transportowane są poprzez układ żylny i limfatyczny do wątroby gdzie ulegają przemianie materii i zamianie w energię, dzięki temu możemy skutecznie przyspieszyć redukcję tkanki tłuszczowej z problematycznych partii i znacząco poprawić jakość skóry.
Nie jest to natomiast metoda leczenia nadwagi ogólnej.

Ogólny czas zabiegu: 40 minut

Cena: 70 zł

Lipo laser wyposażony jest w światło czerwone o długości 650-660 nm, które powoduje biostymulację naturalnych procesów metabolicznych. Efektem tego działania jest reakcja biochemiczna polegająca na rozbiciu trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Rozbita tkanka tłuszczowa zostaje przetransportowana do układu limfatycznego a następnie wydalona z organizmu.

Ogólny czas zabiegu: 40 minut

Cena: 70 zł

Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do przyspieszonego syntezowania przez fibroblasty białek niezbędnych do produkcji kolagenu i elastyny.
Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry i poprawy jej elastyczności. Zabieg pozwala nam zredukować cellulit, zmniejszyć tkankę tłuszczową, ujędrnić ciało np: likwidacja luźnej skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud.

Ogólny czas zabiegu: 30 minut

Cena: 95 zł